Marketing :
Got Questions? Write us!

EVENTY FIRMOWE

Team building w wyjątkowym stylu

Chcesz zorganizować niecodzienną imprezę integracyjną? Nic tak nie jednoczy grupy jak wspólnie podjęte wyzwanie. Dlatego event w Sky Force twoi pracownicy zapamiętają na długo.

Więcej informacji
Skontaktuj się z nami

Niezapomniane imprezy firmowe

Wspólne skoki to niezapomniana zabawa i integracja całego twojego zespołu. Chcesz zorganizować niecodzienną imprezę integracyjną? Nic tak nie jednoczy grupy jak wspólnie podjęte wyzwanie. Dlatego event w Sky Force twoi pracownicy zapamiętają na długo.

Nasz zespół eventowy pomoże zorganizować niezapomnianą imprezę dla Twojej firmy. Cechuje nas profesjonalizm i fachowe podejście do klienta.

Pomożemy zamówić pyszny catering i zarezerwować hotel w pobliżu, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Eventy w SkyForce możliwe są zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Co może obejmować event?

Poniżej prezentujemy wybrane elementy planu imprezy. Zapraszamy do kontaktu w celu szerszego omówienia kompletnej oferty atrakcji oraz ew. innych pomysłów i sugestii z Państwa strony.

  • skoki tandemowe z filmowaniem;
  • loty widokowe samolotem, helikopterem, śmigłowcem i szybowcem;
  • catering, grill, foodtrucki;
  • gry i zabawy integracyjne;
  • konkursy z nagrodami.

Zaplecze sprzętowe

Dzięki dużemu samolotowi, w ciągu jednego dnia może z nami skoczyć nawet 80 osób. Atrakcjami imprezy, oprócz skoku w tandemie mogą być loty widokowy helikopterem, samolotem, balonem lub szybowcem. Lotnisko daje możliwość zorganizowania różnego typu dodatkowych aktywności.

Dogodna lokalizacja

Nasza strefa mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, a więc centrum Polski. Zapewnia to wygodny i szybki dojazd z aglomeracji warszawskiej, łódzkiej, krakowskiej oraz śląskiej.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami bezpośrednio, jeżeli masz dodatkwe pytania lub specjalne życzenia:

 zapisy@skyforce.pl / +48 511 556 326