Freefly Academy by Flyspot 27.07.2019

Kolejny skydivingowy event organizowany przez tunel aerodynamiczny Flyspot. Nasz cykl ma na celu połączenie treningu w tunelu z nauką praktycznego zastosowania tych umiejętności podczas wykonywania skoków spadochronowych.

Uwaga: tym razem chcemy zacząć już w piątek – treningiem we Flyspot Katowice (dla chętnych).
Oddajemy Wam do dyspozycji naszych najlepszych instruktorów, będących również bardzo doświadczonymi skydiverami.

Max Martin – szef instruktorów w tunelu aerodynamicznym Flyspot w Katowicach. 6 lat w sporcie spadochronowym, 700 skoków. Rekordzista Niemieckiego Rekordu Wertykalnego, Europejskiego Rekordu Sekwencyjnego, mistrz Niemiec w indoor skydivingu (w kategorii 2-way i 4-way dynamiczny). Coach na eventach takich jak Sunset Boogie w Finlandii czy CzechMADBoogie w Czechach. Poza tym bardzo kontaktowy i zawsze uśmiechnięty człowiek, z którym chce się latać 😊

Floris Drevel – młody, energiczny, utalentowany  instruktor warszawskiego Flyspotu. 1300+ skoków w ciągu ostatnich trzech lat. Coachował podczas takich eventów, jak m.in.: Tora Tora Paradise Portugal, Adventure Boogie, jak i Hurricane Madness Boogie.

***Dla kogo przeznaczony jest nasz event?***
Dla każdego, kto zaczyna lub chce doskonalić latanie freefly (planujemy podział uczestników na grupy o różnych stopniach zaawansowania). Latasz sit, head up, head down, tracki lub kąty? A może dopiero chcesz się tego nauczyć? Z nami zrobisz to w kontrolowany i bezpieczny sposób.
Zapraszamy!

***Planujemy latanie w 3 grupach***:
– zaawansowana – uczestnicy potrafiący bezpiecznie latać w grupach 6 i więcej osobowych na swoim slocie zarówno statycznie, jak i dynamicznie. Minimalna ilość skoków: 500.
– początkująca grupa Head Up – umiejętność latania na brzuchu, utrzymywanie stabilnej pozycji w sit fly przez cały skok, umiejętność wykonania bezpiecznego odejścia od formacji
– początkująca grupa trackowa – minimum 200 skoków; osoby, które latały już co najmniej w grupach 4-osobowych i potrafią latać bezpiecznie na brzuchu oraz wykonać bezpieczne odejścia od formacji

***Jak szkolimy?***
– podział na grupy wg stopnia zaawansowania
– krótka teoria, briefing przed każdym skokiem
– szczegółowy debriefing po każdym skoku

***Kiedy?***
Piątek: trening w tunelu aerodynamicznym Flyspot Katowice dla chętnych (uczestnicy campu latają w cenie promocyjnej 450 euro/godz.; dodatkowo coaching Maxa gratis!)
Skoki: sobota, 27 lipca, godz. 8.00 briefing, 9.00 – zaczynamy skoki.

***Ile to kosztuje?***
– nie pobieramy opłaty wpisowej
– cena biletu: 165 zł/skok
Planujemy wykonać co najmniej 5 skoków.

Zapisy na event:
Małgorzata Ceglarz, SkyForce
tel. 608 381 897
manifest@skyforce.pl

Zapisy na tunel:
bezpośrednio u Max Martin

Poprzednie Następne
Zamknij
Test Caption
Test Description goes like this