Turboboogie z Kasią Śmiałek 4 edycja 13-14.07.2019

Siedzisz na wózku?
Chodzisz o kulach?
Nie widzisz?
Nie słyszysz?
Ale na pewno czujesz!
Chcesz poczuć coś niezwykłego?
Przełamać bariery i przeżyć coś niezapomnianego?
Chcesz dowiedzieć się dlaczego ptaki śpiewają?

TO DO DZIEŁA !!!!!
Dzwońcie 663507383, piszcie katarzyna.smialek@gmail.com, a na pewno pomożemy Wam wyruszyć w podniebną przygodę.

Stałam się pomysłodawcą tego wydarzenia, ponieważ skoki spadochronowe, jest to jedna z najcudowniejszych pasji, jaką w życiu odkryłam (drugą moją pasją są góry). Przez sześć ostatnich lat pokonałam masę kilometrów, przesiedziałam miliony godzin w pociągach i aucie, by móc spędzać czas na lotniskach. Pomysł narodził się w mojej głowie cztery lata temu. Pomyślałam wtedy, że przecież prawie każdy kto chce może skakać, a cała reszta jest kwestią organizacji dojazdu, przygotowania się do skoku i… otwartej głowy 🙂 Aktualnie na koncie mam 20 skoków ze spadochronem. Nie chodzę od urodzenia, jeżdżę na turbo szybkim wózku elektrycznym. Skakałam w różnych miejscach, m.in. w Nowym Targu czy w Jastarni, ale najczęściej w Chrcynnie pod Warszawą z Bananem, w Przylepie pod Zieloną Górą i wyskoczyłam z najcudowniejszego samolotu – Skyvana. Uwielbiam go najbardziej na świecie, bo tam wyskakuje się „na stojąco” :D. Skoki sprawiły, że nie chodzę a latam. Masę wysiłku fizycznego jak i psychicznego kosztuje mnie to, by dostać się na lotnisko do osób, które wkładają masę serca, bym mogła uczestniczyć w weekendowych skokach, jak i realizować Turboboogie trzeci raz. Jeżdżę sama pociągami a na miejscu pomagają mi przyjaciele z lotniska. Mam w sobie masę energii, fascynacji i miłości do spadochroniarstwa, dlatego trzeci raz w życiu chce Was zmotywować do podniebnego szaleństwa!

Razem z Piotrem Hussem stworzyliśmy zgrany tandem – przez skoki staliśmy się przyjaciółmi, dzięki czemu z każdym skokiem jestem odważniejsza w działaniu i mimo iż wciąż panikuję przed skokiem, to dalej potrafię w pełni powierzyć swoje życie moim tandem pilotom. A skakałam już z pięcioma w swojej karierze spadochronowej. Dzięki Turboboogie wiem, że jest coraz więcej tandem pilotów, którzy chcą realizować mój cel. Gdyby nie oni, to w tym roku nie byłoby tych miejsc dla tego wydarzenia.

Zaczynamy Turboboogie 13-14.07.2019 roku w Sky Force w Piotrkowie Trybunalskim.

Jeśli chcesz spróbować, ale boisz się lub masz jakiekolwiek wątpliwości, to zgłoś się do mnie lub do tandem pilotów, a my pokażemy Ci jak pięknie wyglądają chmury z góry.

Na strefie są doświadczeni skoczkowie, którzy sprawią, że weekend będzie niezapomniany.

Zapraszamy Was na cały weekend, zabierzcie swoje rodziny i przyjaciół – niech będą z Wami.

My ze swojej strony zorganizujemy Wam ognisko, grill, pełny rollbar, basen, nocleg (30zł), gastronomię oraz… niezapomniany czas, uśmiech i niezapomnianą dawkę emocji!

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się oraz dokładny opis swoich ograniczeń, a my uczynimy wszystko, co w naszej mocy, by zrealizować Wasze marzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga nr 1!!
Tylko w tym terminie 13-14.07.2019 skoki dla Was w promocyjnej cenie.

Cena skoku w Sky Force w Piotrkowie Trybunalskim:
Koszt skoku to 600 zł z kamerą na ręce, towarzystwo kamerzysty to dodatkowe 300 zł.
Skok z 4200 m.

Uwaga nr 2!!
W ramach tej edycji uruchomiliśmy specjalną zbiórkę pieniędzy na dofinansowanie skoków dla osób niepełnosprawnych, które nie są w stanie pokryć pełnego kosztu skoku. Dla osób chcących przekazać datek – przekazanie pieniędzy na ten cel dostępne jest pod linkiem:
https://polakpomaga.pl/kampania/skoki-spadochronowe-dla-osob-niepelnosprawnych

Widzimy się w górze!!!!

Poprzednie Następne
Zamknij
Test Caption
Test Description goes like this