TWÓJ PIERWSZY KROK W ŚWIECIE SPADOCHRONIARSTWA

TANDEM JUMP

CZYM JEST “SKOK W TANDEMIE”?

Tandem to skok z instruktorem, którego głównym celem jest świetna zabawa. To właśnie instruktor czuwa nad przebiegiem całego skoku, dlatego skoki tego typu są niezwykle bezpieczne, zapewniając przy tym niezapomniane emocje. Skoki tandemowe wykonujemy na naszej strefie w weekendy, przez cały sezon (trwający od początku kwietnia, aż do końca października).

WYJĄTKOWY PREZENT DLA ŁOWCÓW ADRENALINY!

Każdy z pakietów na skok w tandemie można zamówić w formie drukowanego, spersonalizowanego vouchera w ozdobnym opakowaniu! To wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskich ci osób ze smykałką do szaleństwa! Idealny z okazji urodzin, dnia kobiet, czy wieczoru kawalerskiego.

TWÓJ SKOK W 4 KROKACH!

 1. BUY A TANDEM VOUCHER: Pierwszym krokiem, aby skoczyć w tandemie, jest kontakt z nami, zapisanie na skok i zjawienie się w wybranym przez siebie terminie, na naszym lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim.
 2. ARRIVAL AND PREPARATION: Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów, następuje spotkanie z instruktorem. On dobiera odpowiedni kombinezon i gogle oraz przeprowadza krótkie, 15-minutowe szkolenie, w którym wyjaśnia przebieg skoku, odpowiada na pytania i rozwiewa wszystkie wątpliwości.
 3. LOT SKYVANEM NA WYSOKOŚĆ 4200 m: Po ubraniu w specjalną uprząż, udajemy się z instruktorem do samolotu – nasz SkyVan SC-7 jest szybki i niezwykle komfortowy. 12 minut spędzamy na jego pokładzie, żeby po upływie tego czasu, na wysokości 4200 metrów, z niego wyskoczyć.
 4. JUMP & FLIGHT WITH A PARACHUTE:  Kolejne 55 sekund to prawdopodobnie jedne z najlepszych 55 sekund w naszym życiu. Wtedy to lecimy, spadamy swobodnie, z prędkością około 200 km/h. I świetnie się bawimy. Na wysokości 1800 m następuje otwarcie spadochronu. Następnie czeka nas kolejna odlotowa zabawa – sterowanie czaszą, robienie zakrętów, a kilka minut później miękkie, bezpieczne lądowanie.

MOVIE DOCUMENTATION

Jako skoczkowie wiemy, że nie ma nic piękniejszego niż pakiet zdjęć i film dokumentujący nasz pierwszy skok. Pozwalają one przeżywać go na nowo, tyle razy ile chcemy i przypomina momenty ze skoku, które mogły (z powodu tych niesamowitych emocji) zwyczajnie nam umknąć. Taki pakiet zdjęć i film to piękna pamiątka, przydatna również do udowodnienia tego wyczynu wszystkim niedowiarkom.

In our drop zone we offer two types of filming:

 • HANDYCAM: kamera na ręce instruktora nagrywającą z bliskiej odległości: świetnie oddaje wszystkie emocje na twarzy, ponadto kamera ta „zostaje” z Tobą także po otwarciu spadochronu, nagrywa Twoje zakręty wykonywane podczas lotu na otwartej czaszy, wtedy to już możesz powiedzieć coś do kamery, pomachać, podzielić się emocjami, będąc wciąż kilkaset metrów nad ziemią.
 • KAMERZYSTA: drugi skoczek filmuje Twój skok z szerszej perspektywy przy wyskoku nagrywa Cię na tle całego samolotu, jego kamera filmuje widoki, horyzont, chmury. Urozmaica Twój skok podlatując do Ciebie, uśmiechając się, może zrobić z Tobą obrót, przybić piątkę itd. Ponadto jest punktem odniesienia na niebie – widzimy kogoś lecącego obok nas, co sprawia niesamowite wrażenie.

Który sposób rejestracji filmowej wybrać: z ręki instruktora czy wykonane przez zewnętrznego kamerzystę? Oba sposoby mają swoje zalety. Wybór przede wszystkim od budżetu jaki możesz poświęcić na filmowanie Twojego skoku. 

WAŻNE INFORMACJE:

 • Do skoku w tandemie nie jest potrzebne ubezpieczenie ani badania lekarskie;
 • O wszystkich chorobach i poważnych urazach należy powiadomić instruktora;
 • Waga pasażera nie może przekraczać 110 kg;
 • Aby skoczyć w tandemie należy mierzyć at least 140cm of height;
 • Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę obojga rodziców;
 • Skoki spadochronowe wykonywane są tylko przy odpowiednich warunkach atmosferycznych. SkyForce nie ponosi odpowiedzialności za brak odpowiedniej pogody i inne sytuacje losowe;
 • W przypadku braku dobrej pogody, skok tandemowy przekładany jest na inny, wybrany przez klienta termin.

CHOOSE A PACKAGE THAT FITS YOU BEST!

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 pakietów “skoku w tandemie”. Wszystkie skoki tandemowe oferowane na naszej strefie zawierają standardowy pakiet usług dodatkowych – niezbędnych do wykonania skoku:

 • ground training before the jump;
 • wypożyczenie sprzętu skoczka (gogle i kombinezon);
 • 12 minutes of flight with assault landing aircraft SkyVan SC-7;
 • Tandem Jump certificate.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Cart
 • No products in the cart.